Bir Sorum Var

  • Ürünleriniz ev yapımı mı?

Ürünlerim hem ev yapımı, hem el yapımı hem de “n’EV yapımı”. Evimin mutfağında, ev titizliği ve temizliğinde özenle hazırlıyorum ürünlerimi.

  • Ürünlerinizi gelip görebiliyor muyuz?

Her zaman beklerim buyurun gelin :)  Ama ürünleri görmeniz mümkün değil. Çünkü tamamen kişiye özel olarak sipariş doğrultusunda hazırlanıyor. Ancak yapılmış ve yapılacak olan bütün ürünler web sayfamızın ürünler sayfasında yer almaktadır.

  • Hazırladığınız ürünler yenilebilir malzemeler mi?

Kesinlikle yenilebilir malzemeler. Kurabiye, cupcake ve grisinelerde kullandığım malzemeler tercih edilen en iyi markalardır. Butik olmasının ayrıcalığı da budur aslında. Katkı maddesi içermeden ev doğallığında lezzetler sunulmasıdır. Cupcake ve kurabiyerin süslemesinde kullanılan malzemeler de yine en kaliteli markaların ürünleridir ve hepsi yenilebilecek olan gıda ürünleridir.

  • Sipariş ne zaman vermeliyim?

Siparişinizi arzu ettiğiniz tarihten en az bir hafta önce vermiş olmanız gerekir. Sipariş vereceğiniz ürünün adedi arttıkça 1 haftadan önce vermeniz gerekecektir.

  • Kişiye özel lezzetlerinizin siparişini nasıl vereceğiz?

Siparişinizi isterseniz e-mail yoluyla isterseniz de telefon ile verebilirsiniz. Aradığınızda ya da yazdığınızda tüm detayları aktarabilirsiniz. İstediğiniz renkleri, şekilleri aktarabilirsiniz. Böylece sadece size özel lezzetleri hazırlamış oluruz.

  • Ürünleri ne şekilde sunuyorsunuz?

Ürünlerimize hem şıklığı hem de dayanıklılığı göz önünde bulundurarak sunuyoruz. Kurabiyeler tek tek poşetlenip süslenir kişiye özel halinin son dokunuşları yapılır. Ürünler özel karton kutularda size sunulur. Arzu edilirse sepet ile de sunulabilmektedir.